CK Euro Service CZ, k.s. je pojištěna proti úpadku

V roce 2018 je cestovní kancelář pojištěna proti úpadku opět u pojišťovny UNION na částku až do 500 000,- Kč. Nemusíte se bát s námi jezdit do zahraničí!

CK Euro Service CZ, k.s. je pojištěna proti úpadku

V roce 2017 je cestovní kancelář pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNION na dvojnásobnou částku oproti roku 2017. Nemusíte se bát s jezdit do zahraničí!

CK Euro Service CZ, k.s. je pojištěna proti úpadku

I v roce 2016 se cestovní kancelář domluvila s pojišťovnou UNION na pojištění proti úpadku. Proto i v roce 2016 se s námi nemusíte bát jezdit do zahraničí!

Pour Feliciter 2016

Děkujeme za důvěru v roce 2015 a těšíme se na Vás v roce 2016. Opět uděláme maximum!

Hledáme posilu do týmu

Jste student/ka nižšího ročníku VŠ a ovládáte Fj i Aj na dobré úrovni? Prostředí cestovního ruchu pro Vás není nové a rádi se přiučíte něčemu novému? Pokud ano, pojďte se přihlásit, právě hledáme ADMINISTRATIVNÍ PODPORU NA PART TIME.

Více informací zde »» 


Nabízíme

Cestovní kancelář pro své klienty nabízí přípravu a realizaci skupinových zájezdů i individuálních dovolených podle představ objednavatele. Níže Vám nabízíme naši speciální nabídku:


Ještě nemáte plány na Valentýna?

Nevadí! Nabízíme Vám na poslední chvíli letenky za bezkonkurenční ceny. Můžete si vybrat mezi Milánem (3495,- Kč), Římem (4238,- Kč) nebo Paříží (4480,- Kč). Tak neváhejte a napište nám. Rádi nabídneme i ubytování, které bude levnější jak konkurence :-)

Ubytování v Los Angeles od 2 030,- Kč/os.

San Francisco je turisty velmi vyhledávané město především díky své kompaktnosti a počtu zajímavých míst a památek. Mezi nejzajímavější patří most Golden Gate, pevnost Alcatraz, rozhledna Coit Tower a san franciský Chinatown. Je to ale také moderní město plné mrakodrapů.
Hotel Normandie »»           Hotel W Westwood »»          


Hotel Montage Beverly Hills »»          


Ubytování v San Fanciscu od 1 785,- Kč/os.

Los Angeles je nejen v americkém, ale i v celosvětovém kontextu jedním z nejvýznamnějších kulturních, hospodářských i sportovních center naší planety. K losangeleským pozoruhodnostem patří Hollywood, kde se nachází centrum filmového průmyslu. Mezi turisty vyhledávané cíle patří Hollywood Boulevard se známým chodníkem slávy. Z architektonického hlediska je jistě zajímavá i budova losangeleské radnice. Zajímavý je také zábavní park Disneyland.
Hotel Whitcomb »»           Hotel Holiday Inn Golden Gateway »»          


Hotel Grand Hyatt »»          


Hotel v Chicagu od 2 135,- Kč/os.

Chicago si získalo pověst města s velmi osobitou atmosférou, takže rozhodně stojí za to se jen tak procházet ulicemi a uličkami, dát si hamburger na ulici a nasávat chicagské ovzduší. Mezi zajímavosti patří Willis Tower, Buckingamova fontána, Park Millenium a Shedd Aquarium.
Hotel Wyndham Grand Chicago Riverfront »»           Hotel Sheraton Hotel And Towers »»          


Bali od 4 700,- Kč/os. včetně pronájmu motorky

Bali – ostrov bohů a rájem na zemi s písečnými plážemi, úchvatnou přírodou a duchovní kulturou. Jedna z nejpopulárnějších světových destinací, která nabízí nepřeberné množství kulturních a historických zážitků, dobrodružství, úžasné potápění a v neposlední řadě je Mekkou surfingu. Celoroční průměrná teplota vzduchu je tu v průměru 30 stupňů a teplota vody v oceánu je kolem 25 stupňů. Bali je tak pestré na zážitky, že každý návštěvník si tu přijde na to své. Od surfingu, potápění, místních večírků, přes vynikající jídlo, mnoho turistických atrakcí až po duševní klid při józe nebo meditaci. Bali je také ideální základnou pro cestování po okolních ostrovech.
Více »»          


Levně z letiště?

Cestujete letecky do Paříže a nevíte, jakým způsobem a za jakou cenu se dostat z letiště do centra města? Máte obavy z předražených taxi? V tomto případě Vám rádi zajistíme rychlý, pohodlný efektivní a cenově výhodný transport z letiště Charles de Taille nebo Orly. Můžete se tak z letiště pohodlně a rychle dostat na hotel nebo k hlavním turistickým lokacím.

Více »»          


Proč navštívit Paříž?

Paříž, to jsou malebné uličky a velkolepé bulváry, skvostné architektonické díla a zanedbané zadní trakty, luxusní obchody a gurmánské restaurace, malá bistra (mimochodem slovo bistro vniklo v Paříži!) a ošuntělé hospody, moderní čtvrti a skomírající předměstí, honosné operní scény a zakouřené sklepní jazzové kluby, sebevědomí občané, zdrogovaní umělci a bezdomovci, lesk a bída - Paříž je zkrátka všechno!Více »»          


Barcelona, Španělsko nebo Katalánsko?

Barcelona je městem 2 identit, v prvé řadě, je metropolí Katalánska a až následně druhým největším městem Španělska. Unikátnost této překrásné metropole spočívá v tom, že turistům dokáže nabídnout nádherné pobřeží, bohaté historické centrum a krásný přístav, který nabízí i unikátní vodní svět.Více »»          


CK Euro Service podpořila maturitní ples

V roce 2012 se CK Euro Service CZ rozhodla podpořit také maturitní ples Biskupského gymnázia ve Žďáře nad Sázavou. "Pamatuji si jak bylo složité ulovit jakoukoliv cenu do tomboly. Když mě oslovili z gymnázia, bylo pro mě potěšením je touto cestou podpořit!" dodává spolumajitel Reda Ifrah. Nezbývá něž se těšit na to, kdo bude výhercem a kdo si udělá výlet do Paříže.

Dovolená svých snů! Levně!!

Chcete zažít dovolenou svých snů? Chcete ušetřit, ale přeci jen si zachovat komfort? Neváhejte využít on-line nabídky rakouských a německých CK právě nyní a právě zde!


on-line rezervace »»